آموزش های سی پنلخانهعمومیمیزبانی وب

معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل

معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل
معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل
معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل

با ابزار Site Publisher در سی پنل آشنایی دارید ؟

Site Publisher ابزاری است که به شما کمک می کند فقط یک سایت ساده داشته باشید، هنگامی که با برخی از مشتریان خود صحبت می کنیم که در پی خرید هاست هستند و نیاز های آن ها را جویا می شویم این جواب را دریافت می کنیم که هدف ما از خرید هاست این است که فقط یک سایت ساده داشته باشیم و در آن بتوانیم فقط مشخصات تماس خود را برای مشتریانمان به نمایش بگذاریم اما چگونه ؟، برای برخی از مشتریان ما نصب وردپرس و یا استفاده از سایر سیستم مدیریت محتوا ها کار بسیار دشواری است چرا که برای کار کردن با این سیستم مدیریت محتوا ها میبایست برخی از ابزارک ها یا پلاگین ها را به کار بگیرند که ممکن است کار کردن با آن ها کمی دشوار باشد یا این که با برنامه نویسان وب وارد ارتباط شوند تا بتوانند سایت خود را راه اندازی کنند و پس از راه اندازی سایت هم همیشه بابت امنیت سایت هایشان نگرانی دارند و اینطور می شود که خیلی از افراد در این مرحله معمولا از خرید هاست و راه اندازی سایت به صورت کامل منصرف می شوند.

Site Publisher امکان جدیدی است که داخل هاست سی پنل قرار گرفته تا بتوانید خیلی سریع برای خودتان یک سایت راه اندازی کنید.

پس از استفاده از این ابزار مفید در سی پنل می توانید خیلی سریع وب سایت خود را طراحی کنید، در حال حاضر توسط این ابزار می توان سه نوع وب سایت راه اندازی نمود :

  1. وب سایت با قالب شخصی.
  2. وب سایت با قالب بیزینس و تجارت.
  3. ایجاد صفحه این سایت در دست تعمیر (سایت آفلاین) است.

چیزی که بسیار آشکار می باشد این است که ابزار Site Publisher به تازگی در سی پنل راه اندازی شده است و نمی توان به اندازه سایت ساز های پیشرفته از آن انتظار داشت، به عنوان مثال می توانید با این ابزار صفحات ساده home page یا همان یک صفحه ایندکس ساده برای معرفی کسب و کار خود و مشخصات تماس خود طراحی کنید، یعنی این ابزار در حال حاضر برای سایت های بزرگ فروشگاهی و وبلاگی که دائما تصمیم دارند محتوا یا محصولات جدیدی بر روی سایت خود قرار دهند مناسب نیست، در تصاویر زیر می توانید نمونه هایی از قالب های فعلی Site Publisher را مشاهده نمایید:

ابزار Site Publisher در سی پنل

ابزار Site Publisher در سی پنل

ابزار Site Publisher در سی پنل

همچنین داخل تصاویر زیر می توانید نمایی از تنظیمات مدیریتی ابزار Site Publisher را در هاست سی پنل(کنترل پنل سی پنل) مشاهده نمایید :

ابزار Site Publisher در سی پنل

ابزار Site Publisher در سی پنل

ابزار Site Publisher در سی پنل

همانطور که در این مقاله دانستید ابزار Site Publisher یک ابزار بسیار ساده و سریع است که در سی پنل ورژن جدید گنجانده شده است تا افرادی که تصمیم دارند توسط هاست سی پنل خود فقط یک سایت ساده راه اندازی کنند توسط این ابزار ساده و سریع بتوانند به راحت ترین شکل ممکن این کار را انجام دهند، البته کمپانی cpanel گفته است که در حال حاضر این ویژگی را به صورت آزمایشی به کنترل پنل های خود اضافه نموده است و در آینده تصمیم دارد این ابزار را بسیار توسعه دهد تا حتی بتوان توسط Site Publisher سایت های بسیار حرفه ای و بزرگ هم با هاست سی پنل راه اندازی نمود، در مقاله بعدی نحوه کار با ابزار Site Publisher را به شما آموزش خواهیم داد.


(1) ابزار Site Publisher در سی پنل - مرکز
ابزار Site Publisher در سی پنل - مرکز آموزش - شرکت آفاق اندیش


(2) آشنایی با ابزار Site Publisher در سی
آشنایی با ابزار Site Publisher در سی پنل مقالات آموزشی


(3) ابزار Site Publisher در سی پنل
نحوه راه اندازی سایت توسط ابزار Site Publisher در سی پنل


(4) راه اندازی سایت توسط ابزار site publisher در سی پنل
در این آموزش می خواهم راه اندازی سایت توسط ابزار site publisher در سی پنل را به شما آموزش دهم.با مسترآموز همراه باشید.


(5) نحوه ساخت سایت با ابزار Site Publisher در سی پنل وبلاگ
خب در این مرحله نحوه ساخت سایت با ابزار Site Publisher در سی پنل به اتمام رسید. اما هنوز مواردی مانند نحوه ویرایش و حذف سایت به کمک ابزار انتشار باقی مانده که در صورت دنبال کردن سون هاست به آن ها دست پیدا خواهید کرد. فرایند


(6) site publisher در سی پنل
آموزش راه اندازی سایت توسط site publisher در سی پنل وبلاگ ایرانی طرح


(7) معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل مدیران سرور
چیزی که خیلی آشکار می باشد این است که ابزار Site Publisher اخیرا در سی پنل راه اندازی شده است و نمی توان به اندازه ی سایت ساز های پیشرفته از آن انتظار داشت.


(8) بایگانیهای معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل مدیران سرور
نمایندگی هاست دانلود سرویس ویژه 190 هزار تومان ماهیانه سفارش . وبلاگ تماس با ما جهت مشاوره و پشتیبانی. 021- 88647459. پنل کاربری . دستورات حذف سیستم لایسنس کلود لینوکس آموزش دستورات حذف سیستم لایسنس کلود لینوکس چهارشنبه 21 فر


(9) معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل
معرفی ابزار Site Publisher در سی پنل مدیران سرور


(10) آموزش راه اندازی سایت توسط site publisher در سی پنل
بعد از خرید هاست و دامین ممکن است تا راه اندازی سایت اندکی زمان ببرد . برای راه اندازی یک سایت دمو میتوانید از ابزار site publisher در سی پنل استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا