آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در وردپرس

آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در وردپرس
آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در وردپرس
آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در وردپرس

گاها برای شما هم پیش میاد که بخواهید به صورت کلی و یکجا برخی از داده‌های موجود در وردپرس را حذف کنید، اما میبینید که به صورت پیشفرض امکانی در وردپرس تعبیه نشده تا با استفاده از اون قادر باشید در عرض یک بار کلیه نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها و… را حذف کنید و اگر بخواهید اقدام به حذف یکجای مطالب، نظرات، برگه‌ها و کاربران در وردپرس را بکنید راحت‌ترین کاری که ممکنه براتون مقدور باشه اینه که تعداد قابل نمایش در هر صفحه را با استفاده از تنظیمات صفحه روی تعداد بالایی قرار بدین و بعد از انتخاب کلیه موارد یا به عبارتی همون Select All کردن اونها را پاک کنید. اما در این روش هم باز مشکلی وجود داره که اگر تعداد بالا باشه هم باید به دفعات این کار را تکرار کنید، حتی ممکنه به دلیل تعداد انتخاب بالا به دلیل محدودیت‌های هاست نتونید تا تعداد زیادی رو انتخاب کنید و به دلیل Time Out شدن موفق نشید تعداد زیادی رو در هر بار حذف کنید.

در این آموزش از پایگاه دانش جی فارس قصد معرفی افزونه برای حذف یکجا مطالب وردپرس را دارم که با استفاده از این افزونه قادر هستید به صورت یکجا و کلی هر داده‌ای را از سایت خودتون حذف کنید. این افزونه صرفا برای حذف کلیه مطالب در وردپرس نیست و با استفاده از اون میتونید علاوه بر مطالب سایر موارد مثل نظرات، برگه‌ها، کاربران و… را هم به صورت یکجا و کلی حذف کنید. پس اگر شما هم به دنبال حذف یکجا نظرات در وردپرس، حذف یکجا کاربران در وردپرس و… هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش حذف کلی داده‌ها در وردپرس

افزونه حذف کلی داده‌ها در وردپرس که قصد معرفی اونو دارم با نام Bulk Delete در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق شده بیش از 50.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.6 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر به حذف یکجا داده ها در وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از اینکه به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شدید با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت وردپرس خودتون بکنید.

دانلود افزونه Bulk Delete

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Bulk WP افزوده میشه که با مراجعه به منوی این افزونه و زیرمنوهای موجود در اون میتونید به صورت دسته بندی شده اقدام به حذف یکجا مطالب در وردپرس، حذف یکجا برگه‌ها در وردپرس، حذف یکجا کاربران در وردپرس، حذف یکجا متاداده‌ها در وردپرس و… بکنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

با مراجعه به منوی اصلی افزونه مشابه تصویر بالا میتونید اقدام به حذف یکجا مطالب وردپرس بر اساس وضعیت آنها که در حالت پیش‌نویس، منتشر شده، زماندار، خصوصی و در دست بررسی هستند اقدام کنید. در صورت انتخاب هر یک از وضعیت‌های نوشته و در نهایت کلیک روی دکمه Bulk Delete نوشته‌های موجود در این نوع وضعیت به صورت یکجا از وردپرس حذف خواهند شد. با استفاده از گزینه Move to Trash و Delete permanently میتونید به ترتیب انتخاب کنید که بعد از کلیک روی دکمه نوشته‌های موجود به زباله‌دان منتقل شوند و یا اینکه به صورت کامل از سایت حذف شوند. با استفاده از Only restrict to posts which are هم میتونید تا بر اساس زمانبندی روزانه مشخص کنید که نوشته‌هایی که تا این تعداد روز ایجاد شده‌اند حذف شوند. یعنی اگر شما تعداد را روی 10 روز انتخاب کرده باشید نوشته‌هایی که در 10 روز قبل ایجاد شده‌اند حذف خواهند شد یا اینکه نوشته‌هایی که بیش از 10 روز از تاریخ ایجاد اونها میگذره.

با فعال کردن تیک گزینه Only delete first میتونید تعیین کنید که تعداد N نوشته که از زمان شروع نصب وردپرس ایجاد شده‌اند، به طور کامل حذف شوند.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

حذف کلیه مطالب وردپرس بر اساس دسته بندی و برچسب

یکی دیگه از قابلیت‌های افزونه اینه که میتونید مطالب وردپرس را به صورت یکجا بر اساس دسته بندی و برچسب در وردپرس حذف کنید. برای این منظور به پایین صفحه اسکرول کنید تا به بخش By Category برسید و سپس ابتدا نوع نوشته را که میتونه در حالت post, page و محصول باشه را انتخاب کنید و سپس دسته‌بندی مرتبط با این نوع پست تایپ را انتخاب کرده و در نهایت روی دکمه Bulk Delete کلیک کنید تا نوشته‌های موجود در دسته بندی انتخابی حذف شوند.

با استفاده از حذف کلیه مطالب بر اساس دسته‌بندی در وردپرس هم میتونید مانند نمونه قبل فیلتر برای حذف مطالب بر اساس زمان و تعداد را نیز مشخص کرده و در آن اعمال کنید. برای دسته‌بندی هم میتونید به همین ترتیب عمل کنید با این تفاوت که برای حذف کلی مطالب بر اساس برچسب در وردپرس به جای انتخاب دسته بندی باید برچسب و تگ مورد نظر خودتون را مشابه تصویر زیر انتخاب کنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

حذف کلیه مطالب وردپرس بر اساس پست تایپ

اگر که از افزونه‌های فروشگاهی مثل Edd و ووکامرس استفاده میکنید یا اینکه با استفاده از آموزش ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس برای سایت خودتون یک پست تایپ دلخواه ایجاد کردید و حالا میخواین تا مطالب موجود در یک پست تایپ خاص را به صورت کامل حذف کنید این افزونه امکان حذف آنها را به شما خواهد داد. برای این منظور کافیه مشابه تصویر زیر پست تایپ ساخته شده را انتخاب کرده و سپس کلیه مطالب موجود در این پست تایپ را حذف کنید. امکان فیلتر زمان و تعداد برای حذف مطالب بر اساس پست‌تایپ هم برای شما فراهم خواهد بود تا در صورتی که قصد حذف همه اونها را نداشتید بر اساس فیلتری که در اختیار شما قرار میده اقدام به حذف اونها کنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

حذف کلیه مطالب بر اساس آدرس در وردپرس

یکی دیگه از قابلیت‌های این افزونه هم اینه که میتونید مطالب را بر اساس آدرس حذف کنید. با استفاده از این قابلیت میتونید تا برای تعداد دلخواه نوشته که قصد دارید اونها را حذف کنید یا اینکه به زباله دان منتقل کنید. برای این منظور کافیه مشابه تصویر زیر آدرس نوشته‌های خودتون را در فیلد مورد نظر وارد کرنید تا افزونه اقدام به حذف مطالب بر اساس آدرس در وردپرس یا انتقال اونها به زباله دان وردپرس بکند.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

همچنین امکان حذف رونوشت‌ها در وردپرس هم با استفاده از این افزونه فراهم هستش که برای حذف رونوشت‌ها در وردپرس یک راه بهتر استفاده از آموزشی هست که قبلا در این رابطه منتشر کردم.

حذف یکجا برگه‌ها در وردپرس

همونطور که در زیر منوهای افزونه مراجعه میکنید با مراجعه به زیر منوی Bulk Delete Pages میتونید اقدام به حذف کلی برگه‌ها در وردپرس بکنید. برای این منظور کافیه تا حالت برگه در انواع منتشر شده، پیش نویس، زماندار، خصوصی، در دست بررسی و… را مشابه تصویر انتخاب کنید و بر اساس فیلترهایی هم که برای حذف برگه در وردپرس وجود داره اقدام به حذف برگه‌ها در وردپرس بکنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

آموزش حذف کلیه کاربران در وردپرس

اگر قصد دارید اقدام به حذف کلیه کاربران در وردپرس بر اساس نقش کاربری خاص اقدام کنید کافیه تا به زیر منوی Bulk Delete Users مراجعه کرده و سپس مشابه تصویر زیر نقش کاربری مورد نظر را انتخاب و بر روی گزینه Bulk Delete کلیک کنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

با استفاده از گزینه Restrict to users who don’t have any posts هم میتونید کاربرانی که هیچ نوشته، برگه، محصول، سفارش و… را در حساب کاربری خودشون ندارند و در واقع میشه گفت کاربر فعالی نیستند را حذف کنید. برای این منظور با فعال کردن این گزینه میتونید نوع محتوا را مشخص کنید تا کاربرانی که چنین نوع محتوایی را تا به حال ثبت نکردند را حذف کنید.

امکان حذف کاربران مشابه نوشته‌ها بر اساس فیلترهای زمانی هم امکان پذیره که میتونید از این فیلترها برای حذف کاربران در وردپرس استفاده کنید.

آموزش حذف کلیه متا داده‌ها در وردپرس

برای حذف کلیه متا داده‌ها در وردپرس کافیه تا به منوی Bulk Delete Meta Fields در زیر منوی Bulk wp مراجعه کنید تا امکان حذف متا داده های موجود در نوشته‌ها، نظرات و کاربران در وردپرس وجود داره را حذف کنید. برای این منظور کافیه تا مشابه توضیحاتی که در ادامه شرح خواهم داد پیش برید.

حذف کلی داده‌های متا مطالب در وردپرس

برای حذف کلیه داده‌های متا موجود در نوشته‌های وردپرس کافیه تا مشابه تصویر زیر ابتدا نوع پست تایپ خودتون را که میتونه در قالب نوشته، محصول و پست تایپ سفارشی باشه را انتخاب کنید. سپس از بخش Choose your deletion options میتونید بر اساس روز یا تعداد که مشابه همون فیلتر حذف در نوشته‌ها، کاربران و… بود را حذف کنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

حذف کلی داده‌های متا نظرات در وردپرس

برای حذف کلیه داده‌های متا موجود در دیدگاه‌های وردپرس کافیه تا مشابه تصویر زیر ابتدا نوع نظرات موجود در پست تایپ خودتون را که میتونه در قالب نوشته، محصول و پست تایپ سفارشی باشه را انتخاب کنید. سپس از بخش Choose your deletion options میتونید بر اساس روز یا تعداد که مشابه همون فیلتر حذف در نوشته‌ها، کاربران و… بود را حذف کنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

حذف کلی داده‌های متا کاربران در وردپرس

برای حذف کلیه داده‌های متا موجود در کاربران وردپرس هم کافیه تا مشابه تصویر زیر ابتدا نقش کاربری کاربران را انتخاب کنید. سپس از بخش Choose your deletion options میتونید بر اساس روز مشخص کنید تا کاربرانی که تا این تعداد روز در سایت اقدام به ثبت نام کرده‌اند را حذف کنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

آموزش حذف کلیه نظرات در وردپرس

با وجود امکانات کاملی که این افزونه داره هنوز امکان حذف نظرات را در اون استفاده نکرده، بنابراین برای حذف دیدگاه‌ها در وردپرس باید از افزونه دیگه‌ای که در ادامه معرفی میکنم استفاده کنید. افزونه حذف کلیه نظرات در وردپرس که قصد معرفی اونو دارم با نام bulk delete comment در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون هم موفق شده تا بیش از 3.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر به حذف کلیه نظرات در وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت وردپرسی خودتون بکنید.

دانلود افزونه bulk delete comment

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان bulk delete comment در پیشخوان وردپرسی شما افزوده میشه، روی این منو کلیک کنید تا به صفحه افزونه هدایت شده و اقدام به حذف کلیه دیدگاه‌ها در وردپرس بکنید.

حذف کامل مطالب وردپرس | حذف نظرات وردپرس| حذف کلی کاربران وردپرس

Delete All Comments: با استفاده از این گزینه میتونید اقدام به حذف کلیه نظرات موجود در وردپرس بکنید.

Delete Spam Comments: با استفاده از این گزینه میتونید اقدام به حذف کلیه نظراتی که در وردپرس به عنوان جفنگ یا هرزنامه شناسایی شده‌اند اقدام کنید.

Delete Unapproved Comments: این گزینه هم امکان حذف کلیه نظراتی که در سایت تایید نشده‌اند را به شما میده که با استفاده از اون میتونید اقدام به حذف کلیه نظرات در انتظار بررسی در وردپرس بکنید.

Delete Trash Comments: این گزینه هم امکان حذف کلیه نظرات موجود در زباله دان را به شما میده که میتونید نظراتی که در زباله دان وردپرس هستند را برای همیشه از سایت حذف کنید.

Delete UnApproved Comments By Post/Category: با استفاده از این گزینه میتونید اقدام به حذف کلیه نظرات پذیرفته نشده در وردپرس بر اساس نوشته، یا دسته‌بندی بکنید که کلیه نظراتی که در این نوشته یا دسته بندی به صورت تایید نشده قرار دارند حذف خواهند شد.

Delete All Comments By Post: با استفاده از این گزینه هم میتونید اقدام به حذف کلیه نظرات موجود در یک نوشته وردپرس بکنید. برای این کار کافیه تا نوشته مورد نظر خودتون را انتخاب کنید و روی دکمه Delete کلیک کنید تا کلیه نوشته‌های موجود در این نوشته حذف شوند.

Delete UnApproved Comments By Category: با استفاده از این گزینه هم میتونید کلیه نظرات تایید نشده در وردپرس را بر اساس دسته‌بندی حذف کنید تا نظراتی که در یک دسته بندی قرار دارند و در سایت تایید نشده‌اند به صورت یکجا حذف شوند.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از این آموزش تونسته باشید تا به راحتی اقدام به حذف کلیه نظرات در وردپرس، حذف کلیه مطالب و برگه‌ها در وردپرس، حذف کلیه کاربران در وردپرس و حذف کلیه متا داده‌ها در وردپرس بکنید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه حذف کلی داده‌ها در وردپرس سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.


(1) آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در
آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در وردپرس باب منیر


(2) حذف کلی مطالب و کاربران وردپرس با Bulk
حذف کلی مطالب و کاربران وردپرس با Bulk Delete دکتر وردپرس


(3) آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در
آموزش حذف یکجا مطالب نظرات و برگهها در وردپرس مستر آموز


(4) کد نمایش لیست همه برگه های سایت وردپرس
کد نمایش لیست همه برگه های سایت وردپرس آچار فرانسه


(5) افزونه ها در وردپرس
چگونه می توانید با استفاده از افزونه ها در وردپرس تمامی نظرات خود


(6) معرفی 3 روش برای حذف نظرات تکراری در وردپرس - وبلاگ برتینا
در این نوشتار به شما 3 رروش برای مقابله با ثبت و حذف نظرات تکراری وردپرس معرفی کرده ایم تا با بکارگیری آنها بتوانید نظرات تکراری وردپرس را کنترل کنید.


(7) آموزش وردپرس رایگان دوره 0 تا 100 در 33 جلسه فیلم 1399
تنظیمات دیدگاه ها یا نظرات در وردپرس افزونه یا پلاگین چیست تعریف افزونه وردپرس نصب افزونه وردپرس 2 روش نصب افزونه وردپرس آپدیت افزونه وردپرس آپدیت دستی افزونه وردپرس معرفی و کار با افزونه وردپرس فارسی یا wp-jala


(8) وردپرس با افزونه WP Bulk
حذف یکجا مطالب نظرات و کاربران در وردپرس با افزونه WP Bulk


(9) حذف یکجا نظرات و مطالب و کاربران با افزونه WP Bulk Delete
یک قالب وردپرس اورجینال و دوره های آموزشی وردپرس لازمه راه شما در کسب و کار اینترنتی است تا به موفقیت 100 برسید . شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که قصد حذف موضوعی را به صورت یکجا از سایت داشته باشید ولی به دلیل


(10) وردپرس با WP Bulk Delete
حذف یکجا مطالب نظرات و کاربران در وردپرس با WP Bulk Delete دکتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا