آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک
آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک
آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

لایک مطالب وردپرس یکی از بهترین راه‌هایی است که در مرحله دوم بعد از بخش نظرات وردپرس میتونه به عنوان یکی از راهکارهایی که با استفاده از اون بدونید کاربران چه بازخوردی برای مطالب شما دارند را به دست بیاورید. حتما در بسیاری از سایت‌ها مشاهده کردید که در انتهای نوشته دکمه‌هایی برای پسندیدن مطالب در وردپرس تعبیه شده که اگر کاربری از یک نوشته خوشش اومد بتونه با اعلام رضایتمندی نویسنده و مدیر اون سایت را از اینکه نوشته براش مفید بوده مطلع کند. اما در این آموزش قصد دارم تا به معرفی یک افزونه متفاوتی در زمنه لایک مطالب وردپرس بپردازم که با استفاده از اون میتونید احساس مخاطب را نسبت به نوشته هم به دست بیاورید. این نوع لایک کردن نوشته در وردپرس قابلیتی بود که برای اولین بار از سوی فیسبوک معرفی شده و بیش از دو سالی ایت که ازش استفاده میشه.

در این آموزش از پایگاه دانش جی فارس قصد دارم به معرفی افزونه لایک مطالب وردپرس بپردازم که با استفاده از اون میتونید به سبک فیسبوک احساس کاربران به نوشته را هم به دست بیاورید. این احساسات میتونه در قالب غمگین، شاد، دوست داشتنی، تعجب، عصبانیت و… باشد. پس اگر قصد دارید تا قابلیت لایک مطالب در وردپرس را به سبک جدیدی ایجاد کنید تا انتها با ما همراه باشید.

آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک

افزونه لایک مطالب وردپرس که قد معرفی اونو دارم با نام DW Reactions در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون تونسته تا بیش از 2.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر به ایجاد امکان لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه در سایت خودتون بکنید.

دانلود افزونه DW Reactions

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Reactions در بخش تنظیمات وردپرس از پیشخوان سایتتون اضافه خواهد شد، روی این منو کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه جهت سفارشی سازی لایک مطالب در وردپرس هدایت شوید.

لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک با DW Reactions

Show reactions button: با فعال کردن این گزینه امکان لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس فعال شده و دکمه‌های لایک به صورت احساسی در نوشته‌ها فعال خوهند شد.

Show reactions count: با فعال کردن این گزینه شمارنده لایک برای هر یک از دکمه‌ها اضافه شده و تعداد کسانی که یک نوشته را با احساسات گوناگون پسندیده‌اند یا نپسندیده باشند نمایش داده خواهد شد.

Users must be registered and logged in to add reaction: با فعال کردن این گزینه فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده و وارد شده باشند قادر هستند تا مطالب را لایک کنند. اگر قصد دارید تا هر کاربری قادر به لایک مطالب در وردپرس باشه کافیه این گزینه را غیرفعال کنید.

Show the reactions button above the post content: با فعال کردن این گزینه دکمه‌های لایک مطالب وردپرس در بالای نوشته نمایش داده خواهند شد.

Show the reactions button below the post content: با فعال کردن این گزینه دکمه‌های لایک مطالب وردپرس در انتهای نوشته نمایش داده خواهند شد.

Pages: از این بخش میتونید تا صفحات مورد نظر برای نمایش دکمه پسندیدن مطالب وردپرس به سبک فیسبوک را در صفحاتی مثل صفحه اصلی، صفحه آرشیو نوشته‌ها در وردپرس، صفحه نوشته و صفحه برگه فعال یا غیرفعال کنید.

لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک با DW Reactions

در نهایت تنظیمات را ذخیره کرده و یه صفحه یکی از مطالب خودتون مراجعه کنید، مشابه تصویر خواهید دید که دکمه لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک مشابه تصویر زیر در نوشته افزوده شده و کاربران قادر به پسندیدن و نپسندیدن نظرات به صورت احساسی در وردپرس خواهند بود.

امیدوارم این آموزش هم مورد توجه شما قرار گرفته باشه و با استفاده از اون تونسته باشید تا اقدام به لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک بکنید. اگر در رابطه با این آموزش سوال یا مشکلی داشتید میتونید از بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.


(1) لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک
لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک


(2) آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک
آموزش لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک مستر آموز


(3) لایک مطالب وردپرس به شیوه فیسبوک با
لایک مطالب وردپرس به شیوه فیسبوک با Post And Page Reactions - پارس


(4) آموزش نحوه اضافه کردن لایک فیس بوک به
آموزش نحوه اضافه کردن لایک فیس بوک به وردپرس - مینویسم


(5) لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوک مستر آموز
آموزش طراحی سایت با کد نویسی اسکریپت اختصاصی و وردپرس


(6) لایک مطالب در وردپرس با Post And Page Reactions به سبک فیسبوک
با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی اگر خاطرتان باشد در مقالات پیشین به معرفی افزونهای پرداختم که با استفاده از آن میتوانید قابلیت لایک مطالب به سبک فیسبوک در وردپرس را در سایت خود پیادهسازی کنید.


(7) افزونه لایک مطالب وردپرس مشابه فیسبوک دکتر وردپرس
افزونه لایک مطالبلایک مطالبلایک نوشته ها مشابه فیسبوکدکمه لایک مطالب به سبک فیسبوکافزودن دکمه لایک و پسندیدن مطالب در وردپرس مشابه روش جدید فیسبوک


(8) لایک مطالب وردپرس به سبک خاص فیسبوکی با DW Reactions
با سلام افزونه ای که امروز برایتان معرفی خواهیم کرد برای لایک مطالب وردپرس به سبک فیسبوکی میباشد این افزونه DW Reactions کمک میکند


(9) افزونه فارسی لایک به سبک فیسبوک اموجی دنیای وردپرس و
افزونه DW Reactions یک سیستم جذاب لایک مطالب وردپرسیه که با تقلید از سبک مدرن فیسبوک در ثبت واکنش های مختلف به یک موضوع با کمک شکلک های اموجی مثل لایک خوشحال عصبانی و طراحی شده. این افزونه از


(10) افزونه لایک مطالب وردپرس مشابه فیسبوک
افزونه لایک مطالب وردپرس مشابه فیسبوک دکتر وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا