whmcsخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS

نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS
نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS
نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS

در این بخش با تنظیمات مربوط به قسمت مدیریت کاربران/مدیران در WHMCS نصب شده در نمایندگی هاست خود آشنا خواهید شد. در سیستم مدیریت هاستینگ لازم است کاربران مختلف با سطح دسترسی های مختلفی ایجاد نمایید تا در محرمانگی اطلاعات و تعیین نقش ها و وظایف بتوان نظارت کاملی داشت. برای مثال، کاربر بخش فروش، کاربر بخش پشتیبانی سطح 1 ، کاربر بخش پشتیبانی سطح 2، کاربر بخش مالی، کاربر بخش فنی ، مدیریت و … که هرکدام با توجه به وظایفی که دارند و بسته به صلاح دیدتان می توانند دسترسی های محدودی را داشته باشند. با استفاده از تنظیمات این قسمت می توانید این کاربران را تعریف نموده و هرکاربر را برای دپارتمان مربوطه به همراه سطح دسترسی های آن تعریف نمایید. همچنین می توانید تنظیمات مربوط به تایید هویت 2 مرحله ای کاربران را در این بخش اعمال نمایید.

جهت دسترسی به این قسمت می بایست در ناحیه مدیریتی whmcs از منوی Set Up و زیر منویStaff Management را انتخاب نمایید.

نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS

در ادامه ی آموزش به شریح 3 زیر منوی بخش Staff Management و تنظیمات مربوطه خواهیم پرداخت.

  1. Administrator Users : در این بخش می توانید کارمندان و مدیران خود را تعریف کنید. نحوه ی تعریف یوزر ها و سایر تنظیمات در آموزش «تعریف کاربر جدید در whmcs» به صورت کامل توضیح داده شده است.
  2. Administrator Roles : در این بخش می توانید نقش ها و اختیارات کاربران را مشخص نمایید. برای مثال تعریف کنید سطح دسترسی یک کاربر ادمین به صورت کامل باشد و سطح دسترسی یک کاربر بخش فروش Sale Operator فقط به قسمت های سفارشات و تیکت های بخش فروش محدود باشد. نحوه ی تعریف دسترسی ها در آموزش «تعیین رول ها در whmcs» به صورت کامل توضیح داده شده است.
  3. Two-Factor Authentication : این قسمت به منظور تعیین تایید هویت 2 مرحله ای برای کاربران می باشد. بدین صورت که کاربرانی که قصد ورود به محیط مدیریت WHMCS را داشته باشند باید از 2 فیلتر عبور نمایند و در صورتیکه اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشند می توانند وارد شوند. نحوه ی انجام تنظیمات مورد نیاز در آموزش «فعال سازی تایید هویت 2 مرحله ای در whmcs » به صورت کامل توضیح داده شده است.

(1) نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS
نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS


(2) نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS
نحوه مدیریت کارمندان و مدیران در WHMCS مستر آموز


(3) نحوه ایجاد مدیر جدید در WHMCS ساده و
نحوه ایجاد مدیر جدید در WHMCS ساده و کاربردی مستر آموز


(4) مدیریت کاربرانمدیران در WHMCS وبلاگ شتابان هاست
امیدواریم توانسته باشیم نحوه مدیریت کاربران و مدیران خود در whmcs را به خوبی آموزش دهیم و شما بهره برده باشید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما را در شتابان هاست دنبال کنید.


(5) 9 نکته برای مدیریت کارمندان و ایجاد انگیزه - کارمند کنترل
مدیریت موفق و روشهای مدیریت صحیح برای برخی از مدیران در کسبوکارهای امروزی بسیار حائز اهمیت است.نحوه موفق مدیریت کارمندان و پرسنل ضامن سازمانشرکت شماست.


(6) چگونگی مدیریت خدمات مرتبط با هاستینگ در
چگونگی مدیریت خدمات مرتبط با هاستینگ در WHMCSبخش 1 - میزبان


(7) Whmcs فارسی - ارائه آخرین نسخه Whmcs قالب Whmcs و ماژول
در واقع یک سیستم حسابداری بسیار پیشرفته و دقیق به همراه ماژول های مورد نیاز جهت راه اندازی یک هاستینگ قدرتمند می باشد از جمله امکانات این سیستم در اختیارکاربران و مدیران قرار می دهد می توان به قابلیت عضویت و مدیریت


(8) WHMCS چیست وبنولوژی
WHMCS چیست وبنولوژی


(9) مدیریت کاربرانمدیران در WHMCS وبلاگ
مدیریت کاربرانمدیران در WHMCS وبلاگ شتابان هاست Manage users


(10) نحوه ایجاد مدیر جدید در WHMCS ساده و کاربردی مستر آموز
نحوه ایجاد مدیر جدید در WHMCS ساده و کاربردی در این مقاله با نحوه ایجاد مدیر جدید در WHMCS.برای دسترسی به این قسمت باید در ناحیه مدیریتی WHMCS از منوی Set Up و زیر منوی Staff Management را انتخاب کنید. با نحوه ی ایجاد یوزر کارمندمدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا