بیوگرافی بازیگران و هنرمندانعمومیفرهنگ و هنرویژه

بیوگرافی شهاب مظفری عکس های شهاب مظفری و اطلاعات زندگی شخصی و هنری

بیوگرافی شهاب مظفری عکس های شهاب مظفری و اطلاعات زندگی شخصی و هنری
بیوگرافی شهاب مظفری عکس های شهاب مظفری و اطلاعات زندگی شخصی و هنری
بیوگرافی شهاب مظفری عکس های شهاب مظفری و اطلاعات زندگی شخصی و هنری

شهاب مظفری

بیوگرافی کامل شهاب مظفری، زندگینامه شهاب مظفری، عکس های شهاب مظفری و همسرش، شهاب مظفری، بیوگرافی البوم شهاب مظفری، شهاب مظفری دلبریتو، دانلود آهنگ شهاب مظفری،دلبر جان شهاب مظفری، ویکی پدیا دانلود آهنگ شاد شهاب مظفری شهاب مظفری ما باحالیم دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری وای وای

بیوگرافی و اطلاعاتی از زندگی شهاب مظفری خواننده

شهاب مظفری خواننده جوان و اسم آشنای ایرانی است که در بین نسل جوان طرافداران بسیاری دارد. موزیک های خوشحال این خواننده در ذهن همه ی ماندگار است. شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان متولد 7 اردیبهشت ماه سال 1367 می‌باشد و 29 سال سن دارد.وی با رشته رایانه وارد دانشگاه گردیده است و هم زمان با تحصیل خود در همان اوایل در زمینه موسیقی فعالیت نمود.

شهاب مظفری

ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیری آنرا شروع کرد و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

نخستین موزیکِ خودرا با ترانه و آهنگسازیِ خود درسال 1387 به اسم “از وقتی رفتی…!” منتشر کرد . که ورژن پیانوی اینکار ، بسیار پُرطرفدار ظاهر شد. اما بعد ازآن با انتشار کارهای احساسی دیگر توانست به خوبی شناخته شود و هواداران زیادی را بدست آورد به طوری‌که صفحه اینستاگرام او بیان گر این موضوع می‌باشد !

شهاب مظفری

وی درسال 1396 جزو خوانندگان مجاز گردید و برای پخش آثار خود مجوز دریافت نمود.شهاب مظفری نخستین کنسرت رسمی خودرا درسال 96 « 14 و 15 و 23 تیرماه» در 6 سانس برگزار کرد و هر 6 سانس هم بطور کامل بلیط هایش فروخته شد.وی یکی از خوش صداترین خواننده های ایران میباشد با موزیک من و ترکم نکن به اوج شهرت دست پیدا کرد ایشان طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران دارند.وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد میباشد.

شهاب مظفری

تا کنون بیش از دهها تِرَک و موزیک از این خواننده منتشر شده است که تمامی انها به خاطر جنسِ صدای نابِ او ، بسیار متمایز و تاثیرگذار است و سبکِ خاصی که در تمامی کارهایش دنبال می‌کند ، باعث شده همواره ، تمامی آن ها امضایی نامرئی ، داشته باشد. ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیریِ آنرا شروع کرد. و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

شهاب مظفری

علت سکته قلبی شهاب مظفری

اردیبهشت سال 1397 شهاب مظفری به دلیل حمله ی قلبی در بیمارستان بستری شد، علت سکته ی قلبی این خواننده ی جوان استرس و فشار کار عنوان شد.

دو روز پس از این ماجرا شهاب در اینستاگرام فیلمی منتشر کرد و خبر بهبودی خود را به هوادارانش اعلام کرد.

شهاب مظفری

آهنگ های معروف

از آهنگ های معروف شهاب می توان به آی، لعنتی ترین حوالی، تو بخند، میگن که عوض شدی، بگذریم، میمیرم، حالم بده، حس عمیق، ادعا، قسم، عکس قدیمی، منو ترکم نکن، جدایی، معذرت، مگه دیونه حالیته، نمیخوام تو رو، زیر آوار، روزای بدن تو، از وقتی رفتی، دلگیرم، به خودت بیا، تنهایی، دلبریتو کمش کن و دلبرجان اشاره کرد.

شهاب مظفری

مظفری در سال 1396 مجوز خوانندگی گرفته و به عنوان یکی از خواننده های مجاز شناخته می شود، اولین کنسرت رسمی شهاب مظفری در تیر ماه 1396 برگزار شد.

او مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است، در صورت ازدواج عکس شهاب مظفری و همسرش را در سایت منتشر خواهیم کرد.


(1) بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش زندگی
بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش زندگی شخصی هنری


(2) بیوگرافی شهاب مظفری عکس های جدید و
بیوگرافی شهاب مظفری عکس های جدید و ازدواجش


(3) بیوگرافی شهاب مظفری خواننده
بیوگرافی شهاب مظفری خواننده


(4) بیوگرافی زندگینامه شهاب مظفری لیست
بیوگرافی زندگینامه شهاب مظفری لیست آهنگ ها و فول آلبوم شهاب مظفری برای دانلود - ویرگول


(5) بیوگرافی شهاب مظفری خواننده و همسرش
بیوگرافی شهاب مظفری خواننده و همسرش زندگینامه


(6) عکس و بیوگرافی شهاب مظفری همسرش خانوادهاش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی شهاب مظفری همسرش خانوادهاش و زندگی شخصی عکس های شهاب مظفری و همسرش بیوگرافی شهاب مظفری نمکستان شهاب مظفری یکی از خوانندگان شناخته شده پاپ ایرانی است.


(7) بیوگرافی شهاب مظفری و عکس های وی و همسرش
بیوگرافی شهاب مظفری و عکس های وی و همسرش


(8) بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش زندگی شخصی هنری
بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش عکس های شهاب مظفری خواننده و خبر ازدواج شهاب مظفری و همسر او را در سایت فتوکده می خوانید . بیوگرافی شهاب مظفری . شهاب مظفری متولد 7 اردیبهشت 1363 در تهران خواننده است


(9) بیوگرافی شهاب مظفری و عکس های وی و همسرش
تصاویر و بیوگرافی شهاب مظفری. شهاب مظفری خواننده خوش صدا و آهنگساز خوب جوان 34 ساله کشورمان با 198 سانتی متر زاده اردیبهشت ماه سال 1363 در تهران می باشد.


(10) شهاب مظفری بیوگرافی و عکس های شهاب مظفری و همسرش و آهنگ ها
بیوگرافی شهاب مظفری و دانلود آهنگ های شهاب مظفری بیوگرافی شهاب مظفری خواننده محبوب شهاب مظفری خواننده نوازنده و آهنگساز زاده 7 اردیبهشت 1363 در شهر تهران است.وی پس از از تحصیلات متوسطه در رشته کامپیوتر وارد دانشگاه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا