چیستخانهسایرعمومی

Quick start چیست

Quick start چیست
Quick start چیست
Quick start چیست

Quick start یا کویک استارت چیست؟

Quick start از قالب ها و پکیج آماده ی نصب تهیه می کند و به راحتی می توانیم قالب یا محتوای سایت آماده شده ی خود را به صورت کامل همراه با مطالب و قالب بندی تهیه شده به روی هاست دیگری انتقال دهیم. همانطور که از اسم Quick start مشخص می باشد یک بسته ی نصبی ساده یا آسان می باشد که در کمترین زمان ممکن نصب می گردد و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد.
به صورت کلی بسته ی نصبی Quick start برای کسانی مناسب می باشد که فعالیت هایی نظیر تهیه و فروش قالب انجام می دهند و برای نصب قالب هایشان در سایر سایت ها باید به مشتریانشان بسته ی نصبی قالب ها را ارائه کنند و یا برای کسانی مفید می باشد که تمایل دارند محتوای سایت خود را اعم از قالب، تنظیمات، مطالب و … به هاست دیگری به سادگی منتقل نمایند. در این روش نیازی به بکاپ گیری از فایل ها و پوشه ها و همچنین استخراج پایگاه داده ی سایت نمی باشد و با ایجاد یک بسته ی نصبی به سادگی می توانید همین محتویات را همراه با فایل ها به محل دیگری منتقل نمایید و در هنگام نصب نیز اطلاعات درون پایگاه داده به پایگاه داده ی جدید ایمپورت می شوند. این کار برای انتقال سایت از لوکال هاست به هاست نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
1یک Quick start ، یک نصب ساده، کوتاه مدت و سریع می باشد که همراه با هسته ی CMS یا Content Management System (سیستم مدیریت محتوا) و قالب نیز نصب می گردد و دارای محتویات نمونه یا همان نوشته ها و مطالب مشخص شده در زمان تهیه ی بسته ی نصبی آسان می باشد.
در Quick start چیدمان مطالب و عناصر قالب ها به همراه تنظیمات اعمال شده ی اولیه همگی حفظ شده و با هر نصب به صورت کامل بر روی میزبان جدید نصب و پیکربندی می شود و مشابه نمونه ی اولیه خواهد شد و تفاوت چندانی با نصب یک سیستم مدیریت محتوای جوملا یا وردپرس خام نخواهد داشت.

2
در جی فارس ، ما برای تهیه ی بسته ی های Quick start از قالب های جوملا ، از Akeeba backup جهت تهیه ی Quick start قالب ها استفاده می نماییم که به سادگی مشتریان می توانند پس از خرید قالب های جوملا ، بسته ی نصبی آماده شده را بر روی هاست خریداری شده نصب و سایت نمونه ی خود را مشابه با دموی قالب ها راه اندازی نمایند.


(1) Quick start چیستمختصر و کاربردی
Quick start چیستمختصر و کاربردی مستر آموز


(2) Quick start چیست میهن توسعه
Quick start چیست میهن توسعه


(3) Quickstart guide - Wikipedia
Quickstart guide - Wikipedia


(4) Turn On or Off Fast Startup in Windows 10
18.08.2015 Fast startup aka hiberboot hybrid boot or hybrid shutdown is turned on by default in Windows and is a setting that helps your PC start up faster after shutdown. Even faster than hibernate. Windows does this by saving an image of the Windows kernel and loaded drivers to the hiberfile Chiberfil.sys upon shutdown so when you start your PC again Windows simply loads the hiberfile


(5) Quick Starter 3.1 - 다운로드
Quick Starter 무료 다운로드. Quick Starter 3.1 Quick access to your favorite applications documents folders and network shared.Automatically start programs at specific times.Pop up a reminder message.Shutdown the computer at specific times.Automatically launch of files and programs


(6) What is Windows 10s fast startup - CNET
Fast startup is sort of like shutdown light -- when fast startup is enabled Windows will save some of your computers system files to a hibernation file upon shutdown or rather shutdown.


(7) Quick Start Guide
Quick Start Guide


(8) Anleitung Fast Start Quick Start entfernen Browserdoktor
Anleitung Quick Start Fast Start aus Google Chrome und Firefox vollständig löschen. Eine Browser Erweiterung wie die von Quick Start oder auch Fast Start wird seit einiger Zeit bei der Installation verschiedener Freeware-Programme mit untergeschoben. Wer sich warum auch immer diese Add-ons selbst im Browser eingerichtet haben sollte kann diese einfach in den Browser-Einstellungen


(9) Turn On or Off Show Narrator Home at
Turn On or Off Show Narrator Home at Narrator Startup in Windows


(10) Quick Start Guide for ezTalks Meetings
Quick Start Guide for ezTalks Meetings - ezTalks Meetings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا