خانهعمومیمیزبانی وب

آموزش رفع ارور Upload File Size Limit در هاست

آموزش رفع ارور Upload File Size Limit در هاست
آموزش رفع ارور Upload File Size Limit در هاست
آموزش رفع ارور Upload File Size Limit در هاست

مقدار php در هر سرور به صورت پیشفرض به یک میزانی محدود می باشد که برای آپلود از طریق اسکریپت های php مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتیکه نیاز داشته باشید این محدودیت را به میزان بیشتری در هاست افزایش دهید، به صورت معمول می توانید از طریق ویرایش فایل php.ini این کار را انجام دهید. در این مقاله با نحوه ی افزایش میزان محدودیت آپلود در فایل php.ini آشنا خواهید شد. برای اینکه بتوانید در فایل php.ini تغییرات ایجاد کنید لازم است بر روی سی پنل شما Single php.ini تنظیم شده باشد زیرا در FastCGI این امکان وجود ندارد. همچنین این تغییرات در Phpmyadmin قابل اعمال نمی باشد زیرا از php.ini دیگری استفاده می کند که فقط توسط مدیر سرور قابل دسترس می باشد.

 1. وارد کنترل پنل هاست خود شوید.
 2. وارد بخش مدیریت فایل ها و مسیر سایت public_html شوید.
 3. بر روی فایل ini کلیک راست کنید و گزینه ی Code Edit را انتخاب کنید.
 4. بااستفاده از کلید های ترکیبی Ctrl F نوار جستجوی مرورگر را باز کنید.
 5. عبارت Upload_max_FileSize را در نوار جستجو تایپ کنید .
 6. سپس نتایج جستجو به صورت هایلایت مشخص می شوند که عبارت Upload_max_FileSize = 128M را می توانید ویرایش نموده و مقدار مورد نیازتان را وارد کنید. عبارت 128M به عنوان مثال می باشد و ممکن است مقادیر دیگری را مشاهده کنید.
 7. پس از اعمال تغییرات فایل را ذخیره کنید.
 • رفع مشکل memory_Limit :

php برای Post های دریافتی نیاز دارد که مقداری از داده های ورودی را در حافظه نگهداری کند. این دستور در صورتی عمل می کند که شما enable-memory-limit را در زمان پیکربندی استفاده نموده باشید. تنظیم این گزینه به مقدار بسیار بالا می تواند خطرناک باشد زیرا اگر چندین آپلود به صورت همزمان درحال انجام باشد تمامی حافظه را مورد استفاده قرار می دهد و سایر اسکریپت های غیرمرتبط که مقدار زیادی از حافظه استفاده می کنند می تواند کل سرور را تحت تاثیر قرار دهند.

 • ویرایش max_execution_time و max_input_time:

این تنظیمات maximum lifetime یا حداکثر طول عمر یک اسکریپت و مدت زمانیکه باید برای دریافت ورودی صرف نماید را مشخص می کند. اگر چندین مگابایت داده درحال انتقال باشند، باید max_input_time را به صورتی منطقی افزایش دهید. شما می توانید این تنظیمات را در فایل ini برای max_input_time با فراخوانی تابع set_time_Limit() اعمال نمایید.

نکات ویژه :

 • تنظیمات وب سرور آپاچی:

وب سرور آپاچی دارای تنظیمات LimitRequestBody می باشد که سایز تمامی داده های POST را بدون در نظر گرفتن زبان برنامه نویسی اسکریپت محدود می کند. برخی از RPM (RedHat Package Manager)های نصب شده Limit request body را به مقدار 512Kb به صورت پیشفرض محدود می کنند. شما باید این مقدار را نیز به عددی بزرگ تر تغییر دهید.

 • تنظیمات دیگر:

اگر شما می خواهید حجم زیادی از داده ها را به صورت همزمان بر روی وب سایتتان منتقل نمایید بهتر است از Perl استفاده کنید. php بعنوان یک زبان برنامه نویسی محبوب در سطح وب شناخته شده است ولی در معقوله ی هندلینگ فایل ها Perl برتری دارد. اکثر Perl های نصب شده بعنوان ماژول های وب سرور آپاچی، می توانند بالای 32 مگابایت را بپذیرند. با مقایسه ی این مقدار در مقابل 2 مگابایت php به این نتیجه خواهیم رسید که Perl با برنامه نویسی پیچیده تر نسبت به php مزایایی نیز دارد.


(1) رفع ارور Upload File Size Limit در هاست
رفع ارور Upload File Size Limit در هاست مستر آموز


(2) Upload File Size Limit در هاست
آموزش حل خطا Upload File Size Limit در هاست آکادمی آموزشی اولین دیتا


(3) آموزش افزایش حجم آپلود در لوکال هاست
آموزش افزایش حجم آپلود در لوکال هاست - رفع مشکل محدودیت آپلود در


(4) upload_max_filesize در php.ini
پرونده فرستاده شده بزرگتر از upload_max_filesize در php.ini است.


(5) آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس 5 روش
آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس 5 روش مختلف رفع این محدودیت


(6) آموزش حل خطا Upload File Size Limit در هاست آکادمی
آموزش حل خطا Upload File Size Limit در هاست . توسط زاهد الفک آخرین بروزرسانی 25 تیر 1397 . 0. اشتراک گذاری. مقدار php در هر سرور به صورت پیشفرض به یک میزانی محدود می باشد که برای آپلود از طریق اسکریپت های php مورد استفاده قرار می گیرد


(7) آموزش رفع ارور وردپرس Allowed memory size exhausted
یکی از دلایل نمایش صفحه سفید کم بودن میزان مجاز مصرف رم است که با ارور Allowed memory size exhausted آموزش رفع ارور وردپرس Allowed memory size exhausted . معمولا اروری که مشاهده میکنید به شکل زیر خواهید بود Fatal error Allowed memory size of 1048576 bytes exhausted tried t


(8) آموزش افزایش حجم آپلود وردپرس با htaccess - رفع محدودیت
ارور های مرسوم The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini. پرونده فرستاده شده بزرگتر از upload_max_filesize در php.ini است. در واقع این پیام یک خطا نیست بلکه تنظیمات PHP شماست که این محدودیت را ایجاد کرده است.


(9) حل خطای uploaded file exceeds the upload_max_filesize
آموزش حل ارور Uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini. برای رفع مشکل ذکر شده باید محدودیت حجم فایل آپلود شده در دستور upload_max_filesize در فایل php.ini را افزایش دهید. روشهای متنوعی برای این منظور وجود


(10) حل خطای uploaded file exceeds the
حل خطای uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا