whmcsخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا Affiliate در WHMCS

آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا Affiliate در WHMCS
آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا Affiliate در WHMCS
آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا Affiliate در WHMCS

پس از اعمال تنظیمات مهم در پیکربندی whmcs نوبت به قسمت همکاری در فروش یا Affiliate میرسیم این هم یکی از تب هایی محسوب میشه که میتونه به افزایش درآمد شما کمک بسزایی بکنه، Affiliate یا همکاری در فروش یکی از اصلی ترین راه ها جهت فروش محصولات و خدمات در خارج از کشور محسوب می شود اما داخل ایران هنوز متداول نشده است ولی شما می توانید به خوبی از این ویژگی بهره بگیرید، موضوع کلی این بخش آن است که وقتی فعال شود به هر کدام از کاربرانی که داخل whmcs شما عضو می شوند یک کد انحصاری همکاری در فروش ارائه می دهد و سپس آن کاربر باید این کد را داخل وب سایت خود بر روی یک بنر تبلیغاتی از سایت شما قرار دهد و به زبان ساده تر بنر تبلیغاتی شما رو توسط این کد لینک میده به سایتتون و هنگامی که هر شخص از طریق سایت کاربر شما وارد وب سایت شما شد و یکی از محصولات و خدمات شما رو خریداری کرد یعنی کاربر شما یک مشتری به سمت شما فرستاده است و همکاری در فروش کرده است و آن زمان سیستم به صورت اتوماتیک یک پورسانت برای کاربر شما در پنل وی لحاظ می کند و در ادامه به ترتیب به تشریح تمامی گزینه های موجود در سربرگ Affiliate و تنظیمات آن می پردازیم.

Affiliate-Tab-1

  • Enable/Disable: با فعال نمودن این گزینه می توانید سیستم فروش و بازاریابی یا همکاری در فروش را فعال نمایید. این سیستم به گونه ای است که کاربران شما می توانند با استفاده از لینکی که شما به آن ها می دهید کاربران جدیدی را به ثبت سفارش و خرید محصولات دعوت نمایند و به ازای این سفارشات مزایایی را دریافت نمایند.
  • Affiliate Earning Percentage: در این قسمت می توانید درصد سودی که هر بازاریاب دریافت خواهد نمود را مشخص نمایید. برای مثال اگر در این قسمت عدد 5 را وارد نمایید بدین معنی می باشد که هر کاربر به ازای هر فروش واسطه ای که توسط آن انجام می شود می تواند 5 درصد سود دریافت نماید.
  • Affiliate Bonus Deposit: در این قسمت می توانید حق الامتیازی جهت کاربرانی که به عنوان بازاریاب در سیستم همکاری و فروش شما ثبت نام می نمایند در نظر بگیرید.
  • Affiliate Payout Amount: در این قسمت می توانید میزان مبلغی را بعنوان حداقل موجودی قابل برداشت توسط بازاریابان را مشخص نمایید. بدین صورت اگر موجودی کاربری کمتر از سطح مشخص شده باشد، قادر به برداشت آن مبلغ نخواهد بود. در صورتیکه موجودی کاربر بیشتر از این سطح باشد می تواند بر روی دکمه دریافت کلیک نمایند و یک تیکت باز نمایند و درخواست دریافت موجودی دهند.
  • Affiliate Commission Delay: در این قسمت می توانید تعداد روزی که می خواهید در پرداخت کمیسیون بازاریابان تاخیر ایجاد شود را مشخص نمایید. برای مثال با وارد کردن عدد 5 می توانید مشخص نمایید کمیسیون هر بازاریاب بعد از 5 روز و در صورتیکه هنوز حساب آن کاربر فعال باشد پرداخت گردد.
  • Payout Request Department: در این قسمت می توانید از لیست کشویی یکی از دپارتمان های پشتیبانی را جهت استفاده برای انجام درخواست های دریافت موجودی بازاریابان مشخص نمایید.
  • Affiliate Links: در این قسمت می توانید با استفاده از کد های HTMLبنر خود را جهت ارائه به کاربران بازاریابتان طراحی و ایجاد نمایید. می توانید جهت توضیحات بیشتر به آموزش کامل همکاری و فروش مراجعه نمایید.

(1) آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا
آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا Affiliate در WHMCS مستر آموز


(2) آموزش ساده ی تنظیم تب صورتحساب یا
آموزش ساده ی تنظیم تب صورتحساب یا Invoice در WHMCS مستر آموز


(3) بایگانیها آموزش تنظیمات whmcs مستر میلاد
آموزش تنظیم تب همکاری در فروش یا Affiliate در WHMCS آموزش تنظیم تب اعتبار یا credit در WHMCS آموزش تنظیم تب سفارش یا Ordering در WHMCS آموزش تنظیم تب support یا پشتیبانی در WHMCS معرفی کامل صفحه یک کاربر در مدیریت whmcs و


(4) تنظیمات عمومی whmcs - گلدن سورس - فروش
تنظیمات عمومی whmcs - گلدن سورس - فروش ماژول های whmcs و قالب های


(5) کلی در پیکربندی WHMCS
معرفی تمام تنظیمات کلی در پیکربندی WHMCS - مرکز آموزش - میهن هاستینگ


(6) آموزش تنظیم تب امکانات یا other در WHMCS مستر آموز
همان طور که می دانیم بعد از نصب whmcs و تنظیمات آن به آموزش تنظیم تب امکانات یا other در WHMCSمی پردازم . داخل این سربرگ هم امکانات خوبی قرار گرفته که با تنظیم اون ها می تونید whmcs رو کمی اختصاصی تر کنید.با مسترآموز همراه باشید.


(7) آموزش تنظیم تب support یا پشتیبانی در WHMCS مستر آموز
همان طور که می دانیم بعد از نصب و پیکربندی کلی سیستم whmcs و تامین امنیت whmcs نوبت به تنظیم تب support یا پشتیبانی در whmcs میرسددر ادامه به ترتیب به تشریح تمامی گزینه های موجود در سربرگ Support می پردازم.پس با مسترآموز همراه باشید..


(8) نحوه تنظیم Localisation در تنظیمات
نحوه تنظیم Localisation در تنظیمات WHMCS مستر آموز


(9) آموزش تنظیمات whmcs منوی general settings تب Affiliates
فروش رابطهای به انگلیسی Affiliate marketing یک روش بازاریابیست که در آن کسب و کار به یک یا چند نفر که از طریق این برنامه بازدید کننده یا مشتریانی را به کسب و کار ارجاء دادهاند پاداش میدهد.


(10) آموزش تنظیم تب سفارش یا Ordering در
آموزش تنظیم تب سفارش یا Ordering در WHMCS مستر آموز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا