اخبار شرکتجی فارسخانهعمومی

اطلاعیه مهم جی فارس در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399

اطلاعیه مهم جی فارس در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399
اطلاعیه مهم جی فارس در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399
اطلاعیه مهم جی فارس در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399

سلام؛
🌸 فرارسیدن بهار 1399 را به شما عزیزان جی فارسیی تبریک میگم 🌸 امیدوارم که حال دلتون هم در این روزها بهاری باشه. قصد دارم در مورد یک موضوع بسیار مهم با شما صحبت کنم. به جرأت میشه گفت که جی فارس تنها شرکت میزبانی دیتا در کشور بوده که در سال 1398 با توجه به تورم و افزایش قیمت هایی که در کل بخش های جامعه به وجود آمده هیچ گونه افزایش قیمتی در هیچ کدام از سرویس ها نداشته و تونسته پایداری خوبی در قیمت سرویس ها تامین کنه تا خیال مشترکین این شرکت همواره از بابت قیمت سرویس ها راحت باشه از طرفی ما بالای تمامی سرویس های هاست خود این اطلاعیه را درج کردیم که تا تاریخ های مشخص شده هیچگونه تغییر قیمتی نخواهیم داشت.

کد تخفیف جی فارس

حقیقتا از اواسط سال 97 تا این لحظه که بهار 99 هست افزایش قیمتی در سرویس ها نداشتیم و تمام فشار مالی تحمیل شده را کنترل کردیم و روی دوش مشتریان قرار ندادیم.

دلیل افزایش قیمت سرویس های جی فارس چیست؟

  • اواسط سال 97 با توجه به صفحه سیاست های قیمت گذاری جی فارس، قیمت سرویس ها را بر اساس دلار 10،000 تومانی پیاده کردیم این لحظه قیمت دلار حدودا 17،000 تومان رسیده و هزینه های میزبانی به شدت افزایش یافته است.
  • شایان ذکر هست جی فارس تنها شرکت میزبانی وب است که تمام تجهیزاتش به مالکیت 100 درصدی خودش هست و برای پرداخت هزینه سرویس ها و تجهیزات نیازمند تعرفه های یورویی و دلاری نیستیم. تمامی این تجهیزات داخل ایران میزبانی میشه و وابسته به نرخ دلار نیست. اما دلیل افزایش قیمتی که قراره داخل جی فارس رخ بده این هست که ما هم باید تجهیزات مربوط به میزبانی، قطعات مورد نیاز سرور، روتر و… را از بازار کشور خریداری و مستقر کنیم.
  • هزینه همه این موارد از روز قیمت گذاری تا این لحظه چندین برابر شده و از طرفی روبه افزایش هم هست.
  • ما هم مثل شما مشتریان عزیز در همین کشور زندگی می کنیم و با توجه به تغییرات ارزش ریالی سال 97 تا سال 99 و هزینه های مجموعه و تامین زیرساخت تصمیم به تغییر قیمت ها داشتیم اما بخاطر حسن نیت و با توجه به قول عدم تغییر قیمت تا سال 99 قیمت سرویس ها را تا این لحظه دستخوش تغییر نکردیم و فشارهای مالی زیادی را متحمل شدیم.

اطلاعیه مهم جی فارس در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399

در خرید و تمدید سرویس ها تغییراتی در قیمت ها رخ می دهد. افزایش قیمت سرویس های جی فارس از تاریخ 99/2/1 آغاز و تا پایان سال جاری یعنی سال 1399 هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت. چرا که زیرساخت لازم تهیه و با توجه به مالکیت 100 درصدی تجهیزات، تغییری در این مورد مشاهده نخواهید کرد.

امکان تمدید سرویس برای مشترکین فعلی بدون افزایش قیمت تا سقف 3 سال فقط تا 30 فروردین

باز هم برای مشتریان خود ارزش قائلیم، هیچ گونه تبلیغاتی در زمینه فروش در رسانه های خود نداشتیم و هدف بهبود کیفیت پشتیبانی بوده اما برای کاهش هزینه های میزبانی مشترکین قدیمی جی فارس، اعلام می کنیم که تا پایان فروردین 1399 این امکان را برای مشتری فعلی شرکت و افرادی که اکنون از جی فارس سرویس دارند فراهم کردیم تا با 29 درصد تخفیف حتی تا 3 سال پیش سرویس خود را تمدید کنید. این تنها موردی بود که قادر بودیم برای مشترکین فعلی جی فارس انجام دهیم.

سعی بر این بوده تا در شرایط فعلی امکانات و تسهیلات خاصی را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا قبل از افزایش قیمت ها امکان تمدید سرویس های خود را داشته باشند. از طرفی اطلاع رسانی جامعی در خصوص افزایش قیمت سرویس های میزبانی وب به عمل آورده باشیم.

اطلاعیه مهم جی فارس در خصوص افزایش قیمت سرویس ها در سال 1399

از ناحیه کاربری امکانی در دسترس است که کاربر به راحتی می تونه دوره سرویس خود را به دوره دلخواه تغییر دهد و همچنین فقط تا پایان فروردین 99 این فرصت را خواهد داشت که با قیمت فعلی بدون افزایش قیمت سرویس را با 29 درصد تخفیف بهاره تمدید کند تا افزایش قیمت شامل این دسته نگردد.

راهنمای تمدید سرویس ها با طرح تخفیف

در سال جاری شاهد تحول بسیار بزرگی در کیفیت سرویس ها و خدمات پس از فروش خواهید بود. افزایش قیمت ها در راستای افزایش چند برابری امکانات، کیفیت و خدمات پس از فروش نسبت به اکنون است و شما هر روز شاهد افزایش کیفیت و پیشرفت در سرویس های جی فارس خواهید بود. جی فارس سال خوبی را برای شما آرزومند هست. 🌻🌹


(1) فارس - خانه
فارس - خانه


(2) اطلاعیه مهم در خصوص مهلت پرداخت حق
اطلاعیه مهم در خصوص مهلت پرداخت حق بیمه سه ماهه اول سال 99


(3) قیمت خودرو ام جی در بازار تهران جدول
قیمت خودرو ام جی در بازار تهران جدول - اقتصاد آنلاین


(4) برنامههای نوروز 99 شبکه فارس در 3 عنوان
برنامههای نوروز 99 شبکه فارس در 3 عنوان روی آنتن میرود - فارس


(5) جی پلاس جدیدترین قیمت یخچال های موجود در بازار جدول 30
جدیدترین قیمت یخچال در بازار با برند های متفاوت را از 2میلیون و 570 هزار تومان تا 24 میلیون تومان مشاهده می کنید.


(6) 5 خبر مهم اقتصادی امروز 13990115
5 خبر مهم اقتصادی امروز 13990115 - اقتصاد آنلاین


(7) فارس من
فارس من


(8) اطلاعیه قطعی گاز در چهارراه طالقانی - فارس
اطلاعیه قطعی گاز در چهارراه طالقانی - فارس


(9) اصلاحیه فجر انرژی خلیج فارس در خصوص فروش اسفند - بورس24
به گزارش کدال نگر بورس ٢4 فروش اسفند ماه ١٣٩٨ شرکت فجر انرژی خلیج فارس در طی اصلاحیه ای از ١٢٩ میلیارد تومان به ١٧٠ میلیارد تومان افزایش یافت.1 نظر به اینکه نرخ فروش سرویس های جانبی برای سال 1398 توسط شرکت ملی صنایع


(10) اطلاعیه مهم برای ETFها - اکوفارس
اطلاعیه مهم شرکت توزیع نیروی برق خوزستان. روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در خصوص افزایش دما و شرجی هوا و لزوم رعایت مصرف بهینه برق اطلاعیه صادر کرد. به گزارش خبرنگار برنا از اهواز شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

دکمه بازگشت به بالا