آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش کامل رفع خطا too many redirects در وردپرس

آموزش کامل رفع خطا too many redirects در وردپرس
آموزش کامل رفع خطا too many redirects در وردپرس

راه اندازی یک وب سایت وردپرس و مدیریت آن در عین لذت بخش بودن می تواند چالش هایی را داشته باشد. شاید در ابتدا با خرید هاست با قیمت مناسب مثل هاست لینوکس ایران یا یک هاست حرفه ای مثل هاست وردپرسی تصور کنید اصل کار را انجام داده اید. اما در واقع این ادامه مسیر است که می تواند امکان موفقیت یا عدم موفقیت شما را مشخص نماید. شما در مسیر با چالش ها و مشکلات متعددی رو به رو می شوید که باید بتوانید به شکلی مناسب آنها را شناسایی و رفع نمایید. یکی از این چالش ها نمایش خطا too many redirects در وردپرس است. در این مقاله از پایگاه دانش جی فارس تصمیم داریم به معرفی یکی از اصلی ترین خطاهای وردپرس یعنی ارور too many redirects پرداخته و نحوه رفع آن را به شما آموزش دهیم. خطا too many redirects وردپرس موجب می شود کاربران نتوانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند و این امر می تواند برای شما مشکل ساز شود. اما اگر با این خطا رو به رو شدید به هیچ عنوان نگران نشوید. چرا که می توانید با بررسی چند فاکتور اصلی این خطا را رفع کنید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت، به شرح ذیل است:

نمایش خطا too many redirects در وردپرس

زمانی که یک مرورگر نتواند به سرور وب سایت متصل شود، با این ارور رو به رو می شوید. به عبارتی دیگر مرورگر تلاش می کند با توجه به پیوند یکتا وارد شده محل قرار گیری وب سایت شما را پیدا کرده و درخواست را به سرور مربوطه ارسال کند اما چون نمی تواند در این زمینه موفق باشد، درخواست برگشت داده می شود. در نتیجه وب سایت شما وارد یک حلقه ریدایرکت می شود. این خطا می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد.

آموزش کامل رفع خطا too many redirects در وردپرس

از وجود مشکل در خود مرورگر گرفته تا وجود مشکل در پیکربندی تنظیمات وب سایت شما یا حتی استفاده از افزونه های خراب. زمانی که خطا too many redirects در وردپرس رخ داد شما به هیچ عنوان نمی توانید در همان ابتدا با اطمینان یک دلیل مشخص برای آن پیدا کنید. نیاز است که دلایل مختلف و اصلی را تک به تک مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید که مشکل در کجا می باشد. با ما همراه باشید تا به بررسی دلایل بروز این ارور بپردازیم.

نحوه رفع ارور too many redirects در وردپرس

همانطور که اشاره شد تشخیص دلیل بروز این خطا چندان آسان نیست اما شما با داشتن یک پیش زمینه درباره آن و در ادامه بررسی این دلایل می توانید مشکل پیش آمد را حل نمایید. به منظور رفع خطای too many redirects وردپرس باید از یکی از راه حل های زیر استفاده نمایید:

 • حذف کش مرورگر
 • بررسی تنظیمات پیوند یکتا
 • غیرفعال سازی افزونه های ناسازگار
 • غیرفعالسازی فایل htaccess.
 • بررسی پیکربندی وردپرس شبکه

1. حذف کش مرورگر

مرورگرها گاهی ممکن است کوکی ها و کش خراب یا از رده خارج شده را ذخیره سازند. این اتفاق می تواند به راحتی باعث شود که شما با خطا too many redirects در وردپرس رو به رو شوید. بنابراین قبل از اینکه اقدام به اعمال هر گونه تغییراتی روی وب سایت نمایید، بهتر است مطمئن شوید که مشکل از مرورگر شما نمی باشد. تنها کاری که باید به همین منظور انجام دهید، حذف تاریخچه اطلاعات و کش مرورگر است.

 • در مرورگر chrome شما باید از طریق مسیر Clear Browsing Date

  (1) too many redirects در وردپرس
  آموزش کامل رفع خطا too many redirects در وردپرس - سئوراز


  (2) آموزش رفع مشکل Too Many Redirects در
  آموزش رفع مشکل Too Many Redirects در وردپرس - پشتیبان وردپرس


  (3) رفع ارور Too Many Redirects در وردپرس و
  رفع ارور Too Many Redirects در وردپرس و حل مشکل ریدایرکت مگاتم


  (4) رفع خطای err_too_many_redirects در وردپرس تم فارس
  01.05.2020 آیا خطای err_too_many_redirects را در سایت وردپرس خود مشاهده کرده اید این بدان معنی است که وب سایت شما در یک حلقه تغییر مسیر بی نهایت گیر کرده است. اگرچه ممکن است این خطا جدی به نظر برسد اما رفع آن چندان سخت نیست. در این آموزش


  (5) رفع ارور Too Many Redirects در وردپرس و حل مشکل ریدایرکت
  گاهی اوقات ممکن است که با ارور Too Many Redirects در وردپرس مواجه شوید. همانطور که از معنای لغوی این خطا برمیآید با به وجود آمدن آن ریدایرکتهایی در وردپرس ایجاد میشود که در نهایت ممکن است صفحه هدف لود نشود.


  (6) رفع خطای Too Many Redirects وردپرس
  رفع خطای Too Many Redirects وردپرس دکتر وردپرس


  (7) رفع خطای Too Many Redirects در وردپرس امیلا
  خطای Too Many Redirects یا Redirect Loop بیان میکند که وبسایت شما در یک حلقه ی ریدایرکت گیر کرده و دائما از آدرس A به B و برعکس هدایت میشود. این خطا دارای کد ارور 310 است ولی گاها ممکن است به شکل خطای 404 هم خودش را نشان بدهد. در واقع مشکلی که


  (8) آموزش کامل رفع خطا too many redirects در وردپرس - سئوراز
  شاید در ابتدا با خرید هاست با قیمت مناسب مثل هاست لینوکس ایران یا یک هاست حرفه ای مثل هاست وردپرسی تصور کنید اصل کار را انجام داده اید. اما در واقع این ادامه نوشته آموزش کامل رفع خطا too many


  (9) آموزش رفع خطای Too many Redirect در وردپرس
  آموزش رفع خطای Too many Redirect در وردپرس


  (10) آموزش تصویری و قدم به قدم رفع خطاهای رایج در وردپرس و
  رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS در وردپرس. 5- خطای Fatal error Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted. هنگامی که یک تصویر یا یک فایل را با اندازه متوسط در وردپرس آپلود میکنید ممکن است با خطای Fatal error Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted که یکی از خطاهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا