خانهعمومیمیزبانی وب

نمی توانم از هاست ایمیل ارسال کنم اما ایمیل ها را دریافت می کنم

نمی توانم از هاست ایمیل ارسال کنم اما ایمیل ها را دریافت می کنم
نمی توانم از هاست ایمیل ارسال کنم اما ایمیل ها را دریافت می کنم
نمی توانم از هاست ایمیل ارسال کنم اما ایمیل ها را دریافت می کنم

ایمیل ها را دریافت می کنم اما نمی توانم از هاست ایمیل ارسال کنم

اگر شما قادر به ارسال ایمیل نمی باشید، این مشکل معمولاً یک دلیل دارد…. شرکت خدمات دهنده ی اینترنت شما (ISP) مانع از ارسال ایمیل های شما از طریق هر سرور ایمیل دیگر بجز سرور های خودشان می شود. بسیاری از شرکت های خدمات دهنده ی اینترنت (ISP) ایمیل های ارسالی را بلاک (BloCk) می کنند تا از ارسال ایمیل های اسپم (Spam) جلوگیری نمایند. برای رفع این مشکل برخی از شرکت های ارائه دهنده میزبانی وب ، از پورت 26 به صورت اختصاصی استفاده می کنند. شما می توانید پس از هماهنگی با بخش فنی پشتیبانی هاست خود، در صورت ارائه ی پورت 26 ، outgoing mail server (SMTP) خود را از پورت 25 به پورت 26 تغییر دهید. تمامی ایمیل هایی که در اینترنت ارسال می شوند از طریق پورت 25 مسیر دهی می شوند، این کانال به منظور برقراری ارتباط بین سرویس گیرنده ی ایمیل و سرور ایمیل استفاده می شود. فیلتر ها می توانند مشکلاتی را برای سرور های ایمیل ایجاد کنند و مسدود کردن قانونی ایمیل ها، همچنین اسپم شدن ایمیل ها را دربر خواهد داشت. هنگامیکه یک سرویس گیرنده ی ایمیل بر روی سیستم کامپیوتر شما اجرا می شود و پیام های شما را ارسال می کند، همیشه از پورت 25 جهت انتقال داده ها به سرور از راه دور استفاده می کند. بنابر این اگر ISP شما این پورت را مسدود نماید، ایمیل های شما به درستی ارسال نخواهند شد. اگر شما از Outlook استفاده می کنید، حتما مطمئن شوید که گزینه ی “Outgoing SMTP Server Requires Authentication” را انتخاب کرده باشید. این مورد برای امنیت سرور ها الزامی می باشد. ISP هایی که پورت 25 را مسدود کرده اند لازم است تا از سرورSMTP خود بجای سرور SMTP راه دور استفاده نمایند.

برخی از ISP هایی که پورت 25 را مسدود نموده اند:

 • AT&T
 • MindSpring
 • BellSouth
 • MSN
 • CableOne
 • NetZero
 • Charter
 • mails
 • People PC
 • Comcast ATTBI
 • Sprynet
 • Cox
 • Sympatico.ca
 • EarthLink
 • Verio
 • Flashnet
 • Verizon
 • MediaOne
 • Telus

اگر ISP شما درلیست فوق می باشد و یا فکر می کنید پورت 25 شما مسدود می باشد، outgoing SMTP port را از 25 به 26 تغییر دهید.

اگر هر دو پورت 25 و 26 کار نکردند چه کار کنیم؟

برخی از ISP ها هر دو پورت 25 و 26 را بلاک می کنند و شما باید روشی که ISP به شما جهت رفع این مشکل و ارسال ایمیل ها ارائه میکند را دنبال نمایید. شما معمولا یک یا دو انتخاب دارید. در برخی مواقع می بایست با ISP خود تماس بگیرید و درخواست باز کردن پورت 25 را به آن ها ارسال نمایید و آن ها نیز برای شما این کار را انجام خواهند داد، اگرچه برخی از ISP ها جدیداً این کار را به سختی و بسیار کم انجام می دهند. برخی از ISPها نیز به شما پیشنهاد می کنند از سرورهای SMTP خودشان جهت ارسال ایمیل ها استفاده نمایید تا بتوانند ایمیل های ارسالی شما را مانیتورینگ کرده و از ارسال ایمیل Spam جلوگیری نمایند.

بنابر این می توانید در این مورد با ISP خود تماس بگیرید و درمورد سرور SMTP که می توانید برای ارسال ایمیل استفاده نمایید از آن ها سوال کنید. این اطلاعات نیز ممکن است در صفحه ی وب سایت آن ها درج شده باشد پس می توانید قبل از هرچیزی به وب سایت شرکت خدمات دهنده ی اینترنت خود مراجعه کنید. اگر در وب سایت ISP شما نوار جستجو قرار داده شده است، عبارت ” port 25″ را جستجو نمایید تا به صفحه ی مورد نظر هدایت شوید. شما هنوز هم می توانید از طریق دامنه ی خودتان (بعنوان مثال . [email protected]) ایمیل هایتان را ارسال نمایید ، فقط لازم است از طریق سرور های SMTP آن ها ایمیل هایتان مسیردهی شوند.

برخی از ISP ها سیاست کاری خود را تغییر داده اند و شروع به بلاک کردن پورت های مشخصی بدون اطلاع مشتریان می کنند (البته برخی ممکن است یک نوشته در این خصوص در سایتشان قرار دهند). اغلب ISP ها در صورتیکه سیاست بلاک کردن پورت 25 را داشته باشد در این خصوص در وب سایتشان نوشته ای درج میکنند. اگر ارسال ایمیل شما به صورت ناگهانی متوقف شد ، به همین دلیل می باشد.


(1) من با برنامه Outlook می توانم ایمیل
من با برنامه Outlook می توانم ایمیل بگیرم ولی نمی توانم ارسال کنم


(2) آموزش ارسال ایمیل در لوکال هاست مستر آموز
آموزش ارسال ایمیل در لوکال هاست مستر آموز


(3) چگونه هاست خوبی برای متخصصان وب فراهم کنیم وبلاگ وب ایده
حتما شما نیز با خودتان می گویید هاست من ارزان تر و سریع تر از سایر هاست های موجود در وب است و می توانم در رقابت موجود برنده باشم. سایت خوبی طراحی کرده


(4) مشکل عدم دریافت ایمیل - VBiran
19.11.2013 سلام من از قسمت ارسال ایمیل به کاربران اقدام به ارسال ایمیل می کنم منتها دریافت نمی کنم نه در Inbox و نه در Spam از قسمت عیب شناسی که ارسال می کنم دریافت میشه و پیغام خطا هم ویبی نمی ده ولی نمی دونم چرا از اعضا وقتی برای ادمین


(5) افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس مای میل
افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس مای میل Mymail - Mailster


(6) خلاصه کتاب توصیههای جادویی برای موفقیت مدیر هدف
در این سری از مقالات به بخشهای مختلف این فرمول اشاره میکنم که با نگرش ذهنی صحیح شروع میشود و افزودن مهارتهای مناسب اندیشه صحیح یافتن مسیر و ساختن پایههای شخصیت را در بر میگیرد.


(7) رفع مشکل ارسال ایمیل وردپرس آموزش ویدیویی
رفع مشکل ارسال ایمیل وردپرس آموزش ویدیویی


(8) آموزش رفع مشکل ارسال ایمیل در وردپرس
آموزش رفع مشکل ارسال ایمیل در وردپرس - مسترکد


(9) نمی توانم تلاش کنم نوین بینش
24.06.2018 من هر هفته صدها پیام از خوانندگان نوین بینش دریافت می کنم. در بسیاری از پیام ها متوجه شدم که برخی از خوانندگان من را به چشم یک ابر انسان می بینند. بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند افراد موفق دارای توانایی ها و استعدادهای


(10) بررسی مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس و
بررسی مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس و برطرف کردن آن توسط افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا