آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس

آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس
آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس
آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس

لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس قابلیتی است که به صورت پیشفرض در وردپرس وجود نداره و ممکنه تا شما هم بخواهید تا قابلیتی در بخش دیدگاه‌ها فراهم کنید تا کاربران بتونند به نظر یکدیگر امتیاز دهند. همونطور که میدونید دیدگاه‌های وردپرس یکی از اصلی‌ترین راه برقراری ارتباط کاربران با سایت است و اگر بتونید تا بخش دیدگاه‌ها را به خوبی مدیریت کرده و کاربران و بازدیدکنندگان سایت خودتون را ترغیب کنید که در سایتتون اقدام به ارسال نظر بکنند میتونید تا بازخورد خوبی از این کار بگیرید. بنابراین یکی از راه‌های ترغیب کاربران برای ارسال نظر و تمرکز اونها برای مطالعه نظرات سایت اینه که امکان پسندیدن و نپسندیدن نظرات را در سایت خودتون فراهم کنید تا بعد از اینکه نوشته شما را مطالعه کردند دیدگاه‌های نوشته را هم بررسی کرده و اقدام به لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس بکنند.

در این آموزش از پایگاه دانش جی فارس قصد دارم به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از اون میتونید امکان امتیازدهی به نظرات در وردپرس را فراهم کنید. با استفاده از افزونه لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس کاربران قادر هستند تا به نظرات ارسالی از سوی یکدیگر رای داده و موافقت و مخالفت خودشون را برای نوشته‌ها ثبت کنند.

آموزش لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی اونو دارم با نام Comments Like Dislike در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون تونسته بیش از 1.000 نصب فعال و کسب امتیاز 5 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از اون میتونید تا امکان پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس را فراهم کنید. برای استفاده از این افزونه لازمه تا ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از هدایت به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مطابق با اونچه که در آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس دیدیم اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در وردپرس کنید.

دانلود افزونه Comments Like Dislike

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Comments Like Dislike در منوی دیدگاه‌ها پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی این منو کلیک کنید تا مشابه تصویر زیر وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید.

Status: ابتدا تیک این گزینه را فعال کنید تا امکان نمایش دکمه‌های لایک و دیس‌لایک وردپرس در فرم دیدگاه‌های سایت فعال شده و نمایش داده شود.

Like Dislike Positiion: با استفاده از این گزینه میتونید مکان مورد نظر برای نمایش دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس را تعیین کنید. اگر که دوست دارید دکمه‌ها در بالای محتوای نظر نمایش داده شوند گزینه Before Comment، و اگر هم دوست دارید تا بعد از محتوای نظر نمایش داده شوند گزینه After Comment را انتخاب کنید.

Like Dislike Display: با استفاده از این گزینه اگر صرفا قصد دارید تا دکمه لایک و یا دیس‌لایک برای نظرات را نمایش دهید میتونید انتخاب کنید. اگر هم قصد دارید هر دو امکان پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس نمایش داده بشن هم میتونید تا گزینه Display Both را انتخاب کنید.

Like Dislike Restriction: با استفاده از این گزینه میتونید مبنای ثبت آمار برای پسندیدن و نپسندیدن نظرات وردپرس را تعیین کنید که در دو حالت استفاده از کوکی و یا استفاده از آی‌پی بازدیدکننده قابل ثبت است.

Like Dislike Display Order: با استفاده از این گزینه هم میتونید اولویت بندی برای نمایش نظرات پسندیده شده و یا نپسندیده شده را به صورت لایک نظرات وردپرس انتخاب کنید.

Like hover text و Dislike hover text: در نهایت در این دو فیلد هم میتونید متن مورد نظر برای دکمه‌های لایک و دیس لایک نظرات وردپرس را وارد کنید تا در هاور این دکمه‌ها نمایش داده شوند.

با مراجعه به تب Design Dettings هم میتونید تنظیمات دلخواه خودتون را برای نمایش دکمه دلخواه انتخاب کنید. برای این منظور کافیه تا به ترتیب زیر عمل کنید.

Choose Template: با استفاده از این گزینه میتونید تا از بین تم‌های آماده یکی از اونها را برای نمایش دکمه‌های لایک نظرات در وردپرس انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Custom Themplate هم میتونید تا آیکون دلخواه خودتون را برای دکمه های لایک نظرات وردپرس آپلود کرده و انتخاب کنید.

Icon Color: با استفاده از این بخش هم میتونید رنگ مورد نظر را برای دکمه‌های لایک و دیس لایک وردپرس انتخاب کنید. در نهایت تنظیمات را ذخیره کرده و وارد یکی از نوشته‌هایی که نظراتی در اون ثبت شده بشید.

همونطور که در تصویر میبینید دکمه های پسندیدن و نپسندیدن نظرات در نوشته‌های شما اضافه شده و بازدیدکنندگان سایت میتونند تا بر اساس کوکی و یا آی‌پی اقدام به ثبت بازخورد خودشون برای هر یک از نظراتی که سایر کاربران ارسال کردند بکنند.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسندتون قرار گرفته باشه و با استفاده از اون تونسته باشید اقدام به افزودن قابلیت لایک نظرات در وردپرس و دیس لایک نظرات در وردپرس بکنید. اگر در هنگام استفاده از افزونه لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس سوال و یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.


(1) آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن
آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس مستر آموز


(2) آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن
آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس باب منیر


(3) اضافه کردن دکمه لایک به نظرات در وردپرس - آریا وردپرس
اضافه کردن دکمه لایک به نظرات در وردپرس. تاکنون افزونههای زیادی برای تعامل با کاربر در وردپرس بوجود آمدهاند پلاگینهایی برای ایجاد قابلیت پسندیدن و یا نپسندیدن مطلب و دیدگاه و یا ایجاد نظرسنجی در سایت از این دست


(4) آموزش نحوهی استفاده از لایک و دیسلایک نظرات وردپرس - مجله
لایک و دیسلایک نظرات وردپرس از جمله مواردی است که برخی از مدیران سایت به دنبال آن اند. به همین دلیل در این نوشتار از ماهانسرور میخواهم یک افزونهی بسیار کاربردی برای لایک و دیسلایک نظرات وردپرس معرفی کنم.


(5) اضافه کردن دکمه پرینت به فرم و صفحات وردپرس [بدون افزونه]
اهمیت داشتن دکمه پرینت در وردپرس. یکی از مواردی که در خصوص این موضوع به مدیر یک سایت آموزشی و کاربران آن کمک بسیار زیادی میکند افزودن دکمه پرینت به صفحات وردپرس است. شما بهعنوان یک مدیر


(6) افزونه لایک نظرات وردپرس برای پسندیدن و
افزونه لایک نظرات وردپرس برای پسندیدن و دیسلایک دیدگاه


(7) آموزش افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس
برای افزودن دکمه پسندیدن و نپسندیدن نظرات در وردپرس باید از افزونه ایی استفاده کنید تا کار برای شما راحت تر شوددر این مقاله هدف ما آموزش کار کردن با افزونه Comments Like Dislike است.برای نصب و راه اندازی این افزونه کافیست به بخش


(8) افزونه لایک نظرات وردپرس برای پسندیدن و دیسلایک دیدگاه
پیش از این در مطلبی افزونه لایک فیس بوک در وردپرس را معرفی کردیم که برای افزودن دکمه لایک به مطالب و برگه ها کاربرد داشت که دو حالت پسندیدن به شکل انگشت شصت و قلب را دارا بود. برای مشاهده توضیحات و امکانات افزونه لایک


(9) وردپرس با Comments Like Dislike
پسندیدن نظرات در وردپرس با Comments Like Dislike راه وردپرس


(10) پسندیدن نظرات در وردپرس با Comments Like Dislike دکتر وردپرس
در این مقاله از دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونهای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به افزودن دکمهای برای پسندیدن و یا به اصطلاح لایک نظرات در وردپرس اقدام کرده و امکان اعلام بازخورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا