آموزش های وردپرسخانهسیستم مدیریت محتواعمومی

آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب
آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب
آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

امروزه بیشتر افراد تمایل دارند که از قالب های آماده موجود برای زیباتر کردن ظاهر وب سایت خود استفاده کنند. به همین دلیل آنها بعد از مشخص کردن یک دامنه و خرید هاست و در نهایت راه اندازی یک سیستم مدیریت محتوا مناسب مثل وردپرس، اقدام به نصب یک قالب جذاب روی آن می کنند. اما نصب قالب گاهاً ممکن است با خطا همراه باشد و همین امر سبب بروز مشکل برای شما شود. یکی از خطاهای متداول وردپس، خطا پرونده style.css را کم دارد است. در این مقاله از پایگاه دانش جی فارس تلاش ما بر این است خطای پرونده style.css را کم دارد که در زمان نصب قالب ممکن است با آن مواجه شوید را بررسی کنیم. همچنین روش رفع این خطا را به صورت کامل و گام به گام نیز به شما آموزش خواهیم داد. پس اگر تمایل دارید با روش رفع این خطای مهم در زمان نصب قالب وردپرس آشنا شوید تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

بروز و رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

بروز و رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب

یکی از مشکلات رایجی که در هنگام نصب قالب های وردپرس ممکن است برای افراد پیش بیاید خطای «پرونده style.css را کم دارد» می باشد. این ارور هنگامی که شما تلاش می کنید تا قالب مورد نظر خود را آپلود یا نصب نمایید، به شما نشان داده می شود. خیلی از اوقات مشاهده این خطا باعث می شود که شما نگران شده و تصور کنید که قالبی که تهیه کرده اید دچار مشکل است. اما واقعیت این است که بیشتر مواقع این خطا زمانی نمایش داده می شود که شما به شکل نادرستی اقدام به آپلود و نصب قالب مورد نظر خود می نمایید.

در واقع شما می توانید با کمی دقت و دانستن یکسری نکات به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را حل کرده و قالب مورد نظرتان را نصب نمایید. در ادامه به شکل دقیق تر به نحوه رفع خطای پرونده style.css را کم دارد خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید. 🙂

نحوه رفع مشکل پیدا نشدن style.css در قالب وردپرس

خطای پرونده style.css یکی از خطاهایی است که شما با بررسی چند نکته بسیار ساده می توانید از بروز آن جلوگیری نمایید. برای اینکه با این ارور در حین تلاش برای نصب قالب موردنظرتان روی وردپرس رو به رو نشوید، باید موارد زیر را یک به یک بررسی نمایید:

  • اطمینان حاصل کنید که قالب وردپرسی است.
  • فایل قالب نصبی باید فشرده باشد.
  • روی فایل فشرده قالب پسوردی قرار نگرفته باشد.
  • داخل پوشه باید فایل اصلی قالب قرار گرفته باشد.
  • فایل style.css باید در مسیر اصلی قالب باشد.

اگر در خصوص نصب قالب وردپرس سوالی دارید می توانید راهنمای گام به گام زیر را مطالعه نمایید.

آموزش نحوه نصب قالب وردپرس

1. اطمینان حاصل کنید که قالب وردپرسی است

اولین نکته ای که باید در هنگام دریافت یک قالب و تلاش برای نصب آن روی وردپرس خود در نظر بگیرد این است که قالب انتخابی وردپرسی باشد. گاهی ممکن است شما یک قالب را انتخاب کنید اما آن قالب برای وردپرس طراحی نشده باشد و در نتیجه در هنگام نصب آن با خطا رو به رو شوید. پس در اولین گام باید از اینکه قالبی مناسب برای نصب روی وردپرس را انتخاب کرده اید، اطمینان حاصل کنید.

نحوه رفع مشکل پیدا نشدن style.css در قالب وردپرس

2. فایل قالب نصبی باید فشرده باشد

موضوع دیگری که باید در هنگام تلاش برای نصب یک قالب جدید به آن توجه داشته باشید این است که فرمت فایل مورد نظرتان باید به صورت zip. باشد. خیلی از اوقات افراد در هنگام فشرده کردن فایل قالب از فرمت های دیگر استفاده می کنند و این موضوع می تواند برای آنها مشکل ساز شود. وردپرس تنها فرمت فشرده zip. را می پذیرد. پس در اولین گام به این موضوع دقت کنید که فرمت فایل قالب درست باشد.

3. روی فایل فشرده قالب پسوردی قرار نگرفته باشد

یکی دیگر از موضوعاتی که می تواند در زمینه نصب قالب روی وردپرس شما را دچار مشکل کند، داشتن پسورد روی فایل فشرده قالب است. این مشکل بیشتر زمانی پیش می آید که شما تصمیم بگیرید فایلی که دانلود کرده اید را به صورت مستقیم روی وردپرس خود آپلود نمایید. از آنجایی که خیلی از اوقات وب سایت هایی که فایل قالب را برای دانلود گذاشته اند ممکن است روی فایل های دانلودی خود رمز گذاشته باشند، در صورت آپلود مستقیم این فایل با خطا پرونده style.css را کم دارد در هنگام نصب قالب مواجه می شوید. برای حل این مشکل بهتر است که یکبار فایل را از حالت فشرده خارج کرده و خودتان دوباره با فرمت zip. آن را فشرده سازی نمایید.

رفع مشکل پیدا نشدن style.css در قالب وردپرس4. داخل پوشه باید فایل های اصلی قالب قرار گرفته باشد

معمولا در فایل های دانلودی شما در کنار فایل اصلی فایل های دیگری مثل راهنما، آموزش تصویری، لایسنس و موضوعات جانبی دیگری را نیز مشاهده خواهید کرد. اگر فایل فشرده ای که روی وردپرس خود آپلود می کنید این فایل ها را نیز درون خود داشته باشد، در هنگام تلاش برای نصب قالب با خطا مواجه می شوید. برای رفع این مشکل باید در ابتدا فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه مربوط به قالب مورد نظرتان را پیدا کنید. سپس همان پوشه را دوباره با فرمت zip. فشرده و آپلود نمایید.

5. فایل style.css باید در مسیر اصلی قالب باشد

یکی دیگر از دلایلی که برای مشکل پیدا نشدن style.css در قالب وردپرس می توان در نظر گرفت این است که فایل style.css در مسیر اصلی قالب قرار نگرفته است. این فایل باید دقیقاً در پوشه اصلی قالب باشد و در صورتی که در جایی دیگر قرار گرفته باشد، شما با خطا در هنگام نصب مواجه می شوید. برای رفع این مشکل تنها کافی است فایل style.css را پیدا کرده و به مسیر اصلی قالب برگردانید.

در این مقاله از پایگاه دانش جی فارس سعی کرده ایم با ارائه آموزشی کامل در زمینه خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب و روش رفع آن در این مسیر در کنار شما همراهان عزیز باشیم. در صورتی که در این زمینه به مشکلی برخورده یا سوال و ابهامی برایتان پیش آمده است، از طریق بخش دیدگاه های این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش رایگان وردپرس


(1) روش حل مشکل پیدا نشدن فایل style.css
روش حل مشکل پیدا نشدن فایل style.css هنگام نصب قالب در وردپرس


(2) نصب قالب های وردپرس
7 مشکل رایج در هنگام نصب قالب های وردپرس - ترمینت


(3) رفع خطا style.css موقع نصب قالب وردپرس
رفع خطا style.css موقع نصب قالب وردپرس


(4) قالب salient
آموزش قالب سالینت ویدئویی 0 تا 100 آموزش قالب salient راست چین


(5) آموزش نحوه نصب قالب در وردپرس - سئوراز
16.06.2020 به کمک آموزش زیر می توانید تمامی دلایل پیدا نشدن فایل style.css قالب وردپرس و روش های رفع آن را به صورت تصویری مشاهده نمایید. رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب


(6) استارت آپ ها - سئوراز
آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب . ژوئن 13 2020. تفاوت بین ساب دامین ادان دامین و پارک دامین چیست ژوئن 13 2020. نرخ پرش bounce rate چیست و چرا اهمیت دارد ژوئن 12 2020. هک چیست آشنایی با تکنیکهای هک و روشهای


(7) خطای نمایش سایدبار پایین محتوا در
خطای نمایش سایدبار پایین محتوا در وردپرس و چگونگی رفع آن - مدیر وردپرس


(8) قالب وردپرس Neve فارسی
قالب وردپرس Neve فارسی


(9) آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب قالب
14.06.2020 به همین دلیل آنها بعد از مشخص کردن یک دامنه و خرید هاست و در نهایت راه اندازی یک سیستم مدیریت محتوا مناسب مثل وردپرس اقدام به نصب یک قالب جذاب روی آن می کنند. اما نوشته آموزش رفع خطای پرونده style.css را کم دارد هنگام نصب


(10) روش حل مشکل پیدا نشدن فایل style.css هنگام نصب قالب در
بسیاری از افراد هنگام نصب قالب های وردپرس با خطای پیدا نشدن فایل style.css قالب مواجه می شوند و پیغام پوسته پرونده style را کم دارد می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا